Japon Oyun Devi, Türklerin Radarındaki Bu Altcoin’i Seçti!

Japon oyun devi Konami Group’un dijital kolu, NFT platformu Resella’nın hizmetlerini geliştirmek için Avalanche Blockchain’i kullanacağını duyurdu. Konami, Resella’yı geliştiricilerin NFT’leri tasarlamasını ve yayınlamasını kolaylaştıracak şekilde inşa etmeyi amaçlıyor. Oyun devi ayrıca, bu hamlesiyle kullanıcılara daha iyi bir pazar deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu arada IntoTheBlock verileri altcoin için düşüş eğilimine işaret ediyor.

Konami, Resella için Avalanche’ı tercih etti!

Japon eğlence ve oyun devi Konami Group’un dijital kolu Konami Digital Entertainment, bugün Avalanche ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Konami, bu hamlesiyle, Non-Fungible Token platformu Resella’nın verimliliği artırmayı ve kullanıcılara daha düşük maliyetler sunmayı amaçlıyor. Konuya ilişkin olarak Konami, Resella’nın Avalanche Subnet tarafından destekleneceğini açıkladı. Ayrıca, kullanıcılar için sıfır gas ücreti olacağını belirtti. Bu bağlamda Konami, Resella’nın Ava Labs’ın AvaCloud Web3 launchpad hizmeti tarafından destekleneceğini kaydetti.

Konami, eFootballTM, Metal Gear ve Silent Hill gibi küresel serileriyle tanınıyor. Şirket, hem geliştiricilerin hem de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanadığı Resella platformunu geçen yıl duyurdu. Konami, Resella’nın geliştiricilere “uygulamaları içinde NFT’leri sorunsuz bir şekilde tasarlama, yayınlama ve takas etme” yetkisi verirken, kullanıcılara da iyi bir pazar yeri deneyimi sunabileceğini söyledi. Ayrıca Konami, şu hususların altını çizdi:

Resella, Web3 ekosisteminde yeni sosyal deneyimlerin önünü açıyor. Ayrıca, kullanıcı katılımını artırmak için çeşitli hizmetler arasında sorunsuz entegrasyon öngörüyor. Örneğin, oyun ortamlarından kaynaklanan NFT’ler, etkinlik bileti olarak hizmet vermek veya özel oyun içi içeriğin kilidini açmak için sanal sınırlarını aşabilir ve genel kullanıcı deneyimini zenginleştirebilir.

On-chain veriler altcoin için neler gösteriyor?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Türk kripto para yatırımcılarının da radarında olan AVAX bu yıl güçlü artışla gördü. Token son bir yıl içinde %140’ın üzerinde artış kaydetti. Bununla birlikte son zamanlarda bu ivmesini kaybetti. Bu bağlamda altcoin, son bir ayda yaklaşık %24 değer kaybetti. Mevcut durumda token 27,06 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin piyasa değeri yaklaşık 10,70 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Mevcut fiyattan karda olan holderlar arasındaki dağılım nispeten dengeli ve %49’u kârda. AVAX, 110 bin doların üzerinde 461 milyon dolar değerinde işlem gördü. IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, duyarlılık ve alım satım sinyalleri çoğunlukla düşüş yönünde.

Kaynak: IntoTheBlock

Bu duygu, ağ işlemlerinde net negatif büyüme ve satış baskısının arttığı anlamına gelen düşüş eğilimli teklif-satış hacmi dengesizliği gibi birkaç düşüş eğilimli on-chain ve borsa sinyaliyle destekleniyor. Ancak, genel hava karışık kalmaya devam ediyor.

Kaynak: TradingView

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, AVAX’ın fiyatı tüm ortalamaların altında hareket ediyor. Bu da analistlere göre yakın vadede güçlü bir düşüş eğilimine işaret ediyor. RSI’ın 40 seviyesinde olması, varlığın ne aşırı alım ne de aşırı satım, yani ne yükseliş ne de düşüş eğiliminde olduğu anlamına geliyor. Bollinger Bantları AVAX’ın çoğunlukla bantlar içinde işlem gördüğünü ve istikrarlı bir oynaklığa işaret ettiğini gösteriyor. Alt bandın altındaki periyodik kırılmalar, gözlemlenen küçük düşüşlerle tutarlı olarak ayıların tamamen sorumlu olduğuna işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x