Mustafa Varank ve Alinur Aktaş barista oldu

TBMM Sanayi Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Tarihi Çarşıbaşı Meydanı’ndaki Burfaş Kafe’de barista önlüklerini giyerek tezgâhın başına geçti.

DHA’nın haberine göre Varank, Aktaş ve Gürkan özellikle gençlerin yoğunlukta olduğu müşterilerden siparişleri alıp kahveleri hazırladı. Hesapları Başkan Alinur Aktaş ödedi.

Mustafa Varank “Fiyatlarımız uygun. O malum markaların üçte biri fiyatlara ürünler var. Vatandaşlarımız buraya gelip keyifli bir şekilde vakit geçirirken farklı lezzetleri de tadabiliyorlar” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş da İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği katliamın bir uyanışa vesile olduğunu belirterek uluslararası zincir mağazaların protesto edildiğini söyledi. Gençler arasında kahve kültürünün yaygınlaştığının altını çizen Aktaş, “Bizler de farklı noktalarda sosyal tesis işleten kurumumuzun, Burfaş Kafe adında yeni bir hizmet sunmasını istedik. Lezzet ve kalite gayet iyi. Fiyatlar üçte bir” diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x